When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Celebrity

Collection by Łała Bundálová

12 
Pins
Hey you. You are beautiful. Story Quotes, Girl Quotes, Me Quotes, Sad Stories, Love Notes, Quotations, Texts, Real Life, Jokes

Citáty

Víte proč vyhledáváme citáty??? Protože v nich hledáme pochopení, porozumění a vědění, že v tom nejsme sami. A proto doufám, že si přečtete citáty, které sem přidám. Budu vydávat max. 1x do týdne, ale je možné že mi do toho něco vleze a nebudu se moct připojit na internet, rozbije se mi telefon či počítač, atd. Proto se předem omlouvám za neaktivitu a doufám, že se to mockrát nestane. PS: přeji dobré a příjemné čtení :-)

Thanks We had such a great time! Erick Brian Colon Instagram, Brian Christopher, Hispanic Babies, 7 Prince, I Support You, Prince Royce, Fine Boys, Handsome Boys, Music Songs

Δ Erick Brian Colón Δ on Instagram: “Thanks @goodmorningamerica! We had such a great time!! 😀🎶”

214.3k Likes, 7,354 Comments - Δ Erick Brian Colón Δ (@erickbriancolon) on Instagram: “Thanks @goodmorningamerica! We had such a great time!! 😀🎶”