When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Právo

Collection by Alena Sidorová

7 
Pins
 • 
147 
Followers
Alena Sidorová
Vzory zmlúv zadarmo pre každú príležitosť Arduino, Education, Learning, Notebook, Cas, Internet, Psychology, Studying, Teaching

Vzory zmlúv zadarmo pre každú príležitosť

Vzory zmlúv zadarmo na rôzne účely a mnohé iné dokumenty, návrhy a formuláre pre Vaše potreby. Staňte sa svojím vlastným právnikom. Využite vzory zmlúv zadarmo.

Build the shed large backyard shed plans,cow shed design kerala shed overhang designs,garden shed design tool diy shed cost. Small Shed Plans, Shed Floor Plans, Wood Shed Plans, Shed Building Plans, Diy Shed Plans, Storage Shed Plans, Roof Storage, Small Storage, Building Ideas

Úředníci začali kontrolovat černé stavby a neohlášené demolice. Jak se bránit? - ČESKÉSTAVBY.cz

V současné době probíhají revize katastrálních map, při kterých jsou označovány skutečné hranice pozemků. Ovšem právě spolu s touto činností úředníci kontrolují i skutečné využívání pozemků. A nejde jen o prohřešky vůči katastru, ale i stavebnímu úřadu a například také úřadu vodprávnímu.

Rodinný dům půjde postavit nejen bez stavebního povolení, ale i bez ohlášky Home Fashion, Cabin, House Styles, Home Decor, Decoration Home, Room Decor, Cabins, Cottage, Home Interior Design

Rodinný dům půjde postavit nejen bez stavebního povolení, ale i bez ohlášky - ČESKÉSTAVBY.cz

Nyní připravovaná novela stavebního zákona má zásadně zjednodušit malé stavby, ale i stavby rodinných domů svépomocí a schvalování jejich výstavby.

Myslíte si, že vlastníte nějakou nemovitost Panama, Desktop Screenshot, Polaroid Film, Panama Hat, Panama City

Myslíte si, že vlastníte nějakou nemovitost? Přesvědčte se, dokud je čas! - ČESKÉSTAVBY.cz

Jednou ze zásadních novinek, které přináší nový občanský zákoník platný od začátku letošního roku, je zásada, že to, co je zapsané v katastru nemovitostí, je správné, i kdyby to v praxi správné nebylo.

Návrh novely daně z nabytí nemovitých věcí odstraňuje mezeru v zákoně Multi Story Building

Návrh novely daně z nabytí nemovitých věcí odstraňuje mezeru v zákoně - ČESKÉSTAVBY.cz

Návrh novely daně z nabytí nemovitých věcí osvobozuje od daně nové byty v rodinných domech, odstraňuje tak mezeru v zákoně. Návrh novely byl schválen Poslaneckou sněmovnou 24.9. 2019.

Místem trvalého pobytu může být adresa objektu určeného k bydlení, ubytování nebo individuální rekreaci, který je označen číslem popisným nebo evidenčním, popřípadě orientačním. Foto: Pixabay Flip Clock, Bird, Outdoor Decor, Wordpress, Home Decor, Free, Bonheur, Decoration Home, Room Decor

Změnu trvalého bydliště nepodceňujte – FAEI.cz

Místo trvalého pobytu patří k základním identifikačním údajům, bez nichž se většina lidí v každodenním životě neobejde. Na trvalé bydliště jsou navázány desítky práv a povinností, takže trvalý pobyt nepotřebuje jen ten, kdo od státu nic nežádá.

The Most Epic Moving Checklist in the History of Moving - Updater - - Let’s face it, moving is stressful. Our epic moving checklist is here to help. Moving Checklist, Moving Tips, Moving Out, College Checklist, College Packing, Packing To Move, University Checklist, Planer Organisation, Organization

Jak vystěhovat nájemníka z bytu? Nejčastější řešení vás může dostat do potíží | Okolo bytu

Co dělat, pokud nájemce dělá potíže? Dokonce ani po skončení nájemní smlouvy nebo dluhu na nájemném nemůžete jen tak vyměnit zámek a prostě už ho dovnitř nepustit. Jak tedy takového problémového nájemníka co nejrychleji vystěhovat a ochránit svůj majetek?