Eva Krausová
More ideas from Eva
"Rohlíčky ze zakysané smetany" - výýýborné!!!  SUROVINY45dkg hladké mouky, 1 Hera, 1 zakysaná smetana (200g)POSTUP PŘÍPRAVYZ této dávky jsem měla 64 kusů rohlíčků.Mouku, Heru a smetanu zpracujeme v hladké těsto. Těsto pak rozdělíme na osm dílů a každý díl vyválíme na placku, kterou rádýlkem rozdělíme na osminky. Na každý trojúhelníček položíme čajovou lžičku náplně...já dávala rybízovou marmeládu a jablková povidla...lze dát i tvaroh, mák, ořechy... Poté trojúhelníček zatočíme (viz....

"Rohlíčky ze zakysané smetany" - výýýborné!!! SUROVINY45dkg hladké mouky, 1 Hera, 1 zakysaná smetana (200g)POSTUP PŘÍPRAVYZ této dávky jsem měla 64 kusů rohlíčků.Mouku, Heru a smetanu zpracujeme v hladké těsto. Těsto pak rozdělíme na osm dílů a každý díl vyválíme na placku, kterou rádýlkem rozdělíme na osminky. Na každý trojúhelníček položíme čajovou lžičku náplně...já dávala rybízovou marmeládu a jablková povidla...lze dát i tvaroh, mák, ořechy... Poté trojúhelníček zatočíme (viz....

Jednoduchý recept na výborný kremový sýr.

Jednoduchý recept na výborný kremový sýr.

Simple and Beautiful Glass Etching

A tutorial for simple glass etching that doesn't require a lot of tools and tricks. The result is a beautiful etched glass project without a lot of mess.

Add an elegant touch to your wardrobe with handmade jewelry from Chile. These sparkling earrings feature rectangles of shimmering hues of blue bubble and opaque fused glass dangling from surgical steel hooks. The glass pieces are 1 1/4 inch long.

Add an elegant touch to your wardrobe with handmade jewelry from Chile. These sparkling earrings feature rectangles of shimmering hues of blue bubble and opaque fused glass dangling from surgical steel hooks. The glass pieces are 1 inch long.