kytky

Collection by Eva Králová • Last updated 10 weeks ago

7 
Pins

sukulenty - Tvarování a aranžování - SUKULENTNÍ STROMEČKY snadno a rychle

sukulenty, jejich pěstování, fotogalerie, nabídka, ceník

Chcete aby vaše rastlinky kvitli rýchlejšie a boli krajšie? Urobte si doma toto kúzelné hnojivo. Odporúčajú ho aj záhradkári - Báječné zdravie

O izbové kvety sa treba starať a to obzvlášť počas chladných mesiacov. K tomu môže skvelo poslúžiť jedna základná ingrediencie, ktorú už určite máte vo vašej domácnosti. Jedná sa o obyčajné droždie, vďaka nemu budú vaše izbové kvety stálej svieže a navyše budú rýchlejšie kvitnúť! Fytohormóny, vitamíny B v kvasinkách

okrasné keře inspirace fotogalerie

Okrasné keře - inspirace, fotogalerie - Magazinzahrada.cz

Znát dostatečné množství dřevin vhodných pro výsadbu do svahů se může jednou hodit každému zahrádkáři. Proto přicházíme s podrobným rozpisem dřevin, stromů, keřů i lián, které jsou do těchto míst vhodné. Zatímco v první části našeho článku o dřevinách vhodných pro zpevňování a ozelenění svahů jsme se zaměřili spíše na stromy a keře jsme zmínili spíše okrajově, zasvětíme tento díl naopak spíše keřům a liánám.

Zbyl vám v hrnku zbytek kávy? I ten působí jako hnojivo. Zvyšuje v půdě obsah draslíku. Nejlepší je černá káva nebo slazená. Ta s mlékem vhodná není.

10 babských rad, co prospěje rostlinám

Hortenzie: Pěstování a časté chyby, kvůli kterým nekvetou

Záhonové i nádobové hortenzie mají podobné nároky. Pokud nekvetou, bývá příčinou pěstitelská chyba. Podívejte se na jejich přehled a zjistěte, co vaší rostlině pomůže.

Rada k pěstování muškátů - drožďová zálivka - Rostliny na balkoně, terase - ZAHRADA A ROSTLINY

Jistě mnozí z Vás máte rádi muškáty, já osobně mám tyto krásné květinky v oblibě. Muškáty budou mít krásné květy přihnojíme-li je drožďovou zálivkou! Stačí rozdrobit do jednoho litru vody kostku droždí a nechat 14 dní kvasit. Poté roztok zředíme 1:3 vodou a zalijeme jím květiny. babské rady zde (http://fispa.hustej.net/page.php?79). (http://fispa.hustej.net/page.php?79) Už mám zálivku připravenou, tak jsem sama zvědavá - jo holt dobrých rad není nikdy dost!

Tlustice – Strom peněz, přitáhne vám štěstí i peníze

Tlustice - Strom peněz, přitáhne vám štěstí i peníze - In-lifestyle.cz

Rostlinky vyzařují mimo pozitivní energie i naladění na podnikání a bohatství. Dá-li se o nějaké rostlině tvrdit, že evokuje přátelství, štěstí, bohatství, pak je to právě Tlustice vejčitá – Crassula ovata.