Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Jehlice do vlasů s mandalou Dřevěnou jehlici do vlasů jsem vyřezala z buku. Je namořena olejovou tmavě červenou barvou a na závěr dozdobena aboriginskou mandalou. Jehlici jsem natřela polomatným lakem na dřevo pro jeho ochranu. Celková délka jehlice je 14,5 centimetrů, a je proto vhodná i pro dlouhé a husté vlasy. Vydrží celý den bez úpravy účesu. Videonávod na ...

1

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule! | Prima

od Akadémia Krásy

Čo jesť pre husté vlasy

*-* Čo jesť pre husté vlasy?

Retro panenka, husté vlasy, končetiny na gumičkách prasklá

Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky Foto:

1
1

V kaderníckom salóne PIEROT v Poluse upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného a moderného účesu a oživili farbu i strih.

Dlouhé a husté vlasy během pár hodin. / Longer hair during a few hours. Blond hair. Before and after.

1
1

V kaderníckom salóne PIEROT v Poluse upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného a moderného účesu, ale hlavne oživili farbu i strih.

Cibulová maska na vlasy: Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule, záleží na délce vlasů. Vymačkejte jejich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte 1 lžíci medu a dobře promíchejte. Necháme působit 30min a déle

1

V kaderníckom salóne PIEROT v Polus City Center upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného a moderného účesu, ale hlavne vybrali novú tmavo-bordovú farbu a vynovili strih.