Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Žena zošila dva kusy látky netradičného tvaru. Toto môže byť najelegantnejší kúsok aj vo vašom šatníku!

kusy bavlnenej látky farbenej indigom, Zabid, Yemen, 1983. Photo: Jenny Balfour-Paul

47
10

Saky+paky+č.78+Kostičky+Velká+taška+ušita+z+luxusní,+veselé, +gobelínové+látky,+dovezené+zBerlína.+Působí+svěžě+a+nepřehlédnutelně.+Sportovně+i+elegantně.+Vnitřní+část+bavlna.+Odnímatelná+kožená+ucha+Dá+se+nosit+přes+rameno+i+v+ruce.+Snadná+údržba+-+prát+na+40+stupňů+v+šetrném+prostředku+na+vlnu+                           ...

New Fabric Collection: Purl Soho’s Watercolor Linen

285
39

Fotka: Po ušití posledního rohu jsem ukončila šití a označila jsem si přesnou délku pruhu. Pruh jsem složila k přeloženému rohu, látky mírně při měření napínala a odstřihla.

1
od SAShE.sk

Kapsička Když prší duha (zvesela) / pointa - SAShE.sk - Handmade Taštičky

Další z řady kapsiček s pointou... Je ušitá z béžového lnu, vnitřní látka z barevné látky Roberta Kaufmana, dostatečně vyztužená. Dekorována s pointou - deštník na klopě, vyšité duhové kapky a nožk...

305
68

best t-shirt painting--Hand Painted Shirts | Hand Painted T- Shirt Tapestry - Textile by Karin Best - Hand Painted ...

183
27

In 1771 this sample book brought over on the brigantine Havannah. Its five hundred swatches, made by the Manchester manufacturing firm of Benjamin and John Bower, represent the type of inexpensive cloth worn by sailors, artisans, and enslaved persons. From Angela * checks of English manufacture (linen/cotton) show up frequently in the 50's and early 60's in the Foundling Hospital tokens. The diversity here is somewhat representative of the varying patterns throughout the collection.

115
15

Woman wearing stencilled starch resist adire wrapper, Ila-Orangun, Nigeria, 1974. Photo by John Pemberton 111 from Abiodun, Pemberton and Beier, "Cloth Only Wears to Shreds" (2004)

73
10
#Scarves - LENGYEL LEONA ONLINE SHOP http://www.lengyelleona.com/blenheim/ Made…

#Scarves - LENGYEL LEONA ONLINE SHOP http://www.lengyelleona.com/blenheim/ Made…

24
3
2