Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Welsh Cobs Greats - Including Llanarth, Nebo, Parc, Derwen, Danaway, Ebbw, Synod and Menai Cobs

40
2

Welsh Cobs Greats - Including Llanarth, Nebo, Parc, Derwen, Danaway, Ebbw, Synod and Menai Cobs

15
4

Korálková+hvězda+modrozlatá+Hvězda je+vyrobena+z korálků+modré+a+zlaté barvy.+Je+na+pevné+drátěné+konstrukci. +Velikost+hvězdy+cca+10+cm.+Hvězdička+se+hodí+pro+sváteční+výzdobu+Vašeho+bytu+nebo+může+posloužit+i+jako+malý+originální+dáreček.

32

Nebo Falls, Mt Nebo State Park, Dardanelle, Arkansas. From Russellville: South on hwy 7 towards Dardanelle, left on Hwy 155 and climb to top of Mt Nebo. Left at stop sign, right at next stop sign, park at Gum Springs Trail. Waterfall is approx 100 yards down this trail.

616
47

Bleskové sýrové placky plněné šunkou

Co řeknete na chutný oběd, který máte připravený za pár minut? Na 2 menší placky nebo 1 velkou placku budete potřebovat pouze 1 lžíci bílého jogurtu, 1 lžíci strouhaného sýra a 2 lžíce hladké mouky. Samozřejmě můžete přidat i šunku, plesnivý sýr, houby nebo jiné suroviny na zvýraznění chuti, ale s obyčejnou šunkou nebo salámem jsou tyto placky nejlepší.

2

Mount Nebo is one of Jordan's most important Christian Holy Sites: this is the spot where Moses (or Prophet Musa) is believed to have first seen the Promised Land that he would never entered.

165
12

Nyní buď dokončete tak, že konce prošijete výrobkem tak, aby se setkaly, uvážete uzlík a odstřihnete zbytek nití. Nebo můžete stromeček ještě dále dozdobit, třeba pošitím dalšími perličkami (obr. 28) či „řetězem“ nebo obojím (obr. 29).

6

Koledy s notami pro boomwhackers | Internetový magazín |= ZAKATEDROU.CZ =|

30

K vánocům neodmyslitelně patří také vánoční koledy. Zkuste oživit nácvik koled nebo vánoční besídku jejich netradičním zpracováním. Chtěli bychom vám pomoci a zaplnit nedostatek not pro boomwhackers. Proto jsme vytvořili noty pro boomwheckers k několika známým vánočním koledám. Boomwhackers? O co se jedná? Boomwhackers jsou různě dlouhé barevné trubice, které po úderu vydají tón, pro který jsou určeny. Každá trubice vydává jiný tón. Aby byly jednotlivé trubice a jejich tóny snadno…

23