Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Všechny barvy srdce - oranžová

3

Šneček - zápich Šneček je vyroben ze žíhaného, který je dozdoben skleněnými korálky. Rozměry ptáčka jsou cca 4,5x7cm, délka celého zápichu je cca33cm. Zápich můžete použít nejen do květináčů, ale i do suchých vazeb.  Cena za kus. PŘI OBJEDNÁVCE UVEĎTE BARVU. /modrá, zelená, červená, fialová, oranžová a žlutá/ Drát je ošetřen proti korozi, ve velmi ...

1

Autumn Fall Thanksgiving pumpkin centerpiece, table flower arrangement. KreativelyKrafted

4

Závěs vyroben z černého drátu a korálků v barvě - medová, oranžová, žlutá, vhodné do okna, na zeď, do prostoru bytu i jako dáreček.

3

Kurkuma je ve své čerstvé podobě kořen podobný zázvoru, pouze jeho barva je na rozdíl od zázvoru oranžová. O žádnou novinku na poli zdravé výživy se rozhodně nejedná. V ajurvédské kuchyni se naopak používá už několik tisíc let, a to zejména pro své úžasné zdravotní účinky. Co byste o ní tedy měli vědět?

All Things Stampy: What goes with... our new In Colors? Tangelo Twist ... because orange is a key trend for autumn/winter 2014 Stampin' Up!

4
1

korálková vánoční hvězda Vánoční hvězdička z korálků a perliček na pevné drátěné konstrukci , velikost 10 cm  v barvách zlatá fialová oranžová

3