Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

▶ Creedence Clearwater Revival - Down on the Corner 1969 - YouTube

137
14
1

The well known Vietnam war protest song Fortunate Son by Creedence Clearwater Revival. Pictures are Iraq/Vietnam war and protest pictures.

83
5

Creedence - Have You Ever Seen The Rain? ♥ღ♥

39
5

Creedence Clearwater Revival - Back in the 70's - 90's I looked like these guys, specifically the guy 2nd from the left! Those were the days.

1.1k
84
2
od eBay

Classic Rock: Creedence Clearwater Revival in Canada Concert Poster Circa 1970

Civic Coliseum, Vancouver Canada Concert Poster / May 1, 1970

507
50

Tento koš byl vyroben ručně v Maroku, z palmových listů. Jde o ekologický a etický produkt. Hodí se na nákupy, ke skladování, na piknik či pláž. Je velmi lehký, ale zároveň skvěle drží tvar. Ucha jsou z přírodní kůže, dlouhé 16 cm (do ruky) a 40 cm (přes rameno). Délka koše je přibližně 55 cm, výška přibližně 45 cm. Každý kus je originál a může se tedy mírně lišit od ilustrační fotografie. Drobné nepravidelnosti zpracování jsou přirozenou součástí tohoto rukodělného produktu.

Creedence... Too bad recording equipment was so bad back in the 70's... and Fogerty's haircut. :-)

19
3

Creedence Clearwater Revival - Lookin' Out My Back Door - YouTube

Creedence Clearwater Revival (CCR) - Proud Mary (HQ / HD / 1080p)

138
20

...ala+síťovka...šedá+Vzorovaná+háčkovaná+taška+ve+světlešedé+barvě.+Síťovaná+taška+na+pláž,+nákupy,+ale+i+do+města.+Můžete+ji+nosit+jak+na+rameni,+tak+v+ruce.+Materiál+55%+bavlna,+45%+akryl.+Ráda+uháčkuji+i+jinší+barvě;)+Doporučuji+prát+ručně+ve+vlažné+vodě,+vysoušet+přes+ručník+(+nekroutit+),+sušit+na+plocho.

1