Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Crochet Stool Covers https://www.facebook.com/pages/Attys/285033854868633

265
34
1
od BuzzFeed

52 Meticulous Organizing Tips To Rein In The Chaos

Goodie collector

7
3

Tibetský recept proti nemocem Když nás skolí nějaká ta nemoc, obvykle si zalezeme do postele a snažíme se jí co možná nejrychleji zbavit. Mnoho lidí také zaujímá před nemocemi řadu preventivních opatření. Obléká se teple, konzumuje spoustu vitamínů, dopřává si různé bylinné čaje a přírodní léky. Jenže ani tak se nemoci čas od času nevyhnete. Přinášíme tip na domácí …

5
od Bloglovin’

warms + cools geometric baby quilt. (Craftyblossom)

Warms + cools geometric baby quilt.

33
3

Farebné poťahy na postele s maličkými hviezdičkami

od sefibo

Parkhotel Bellevue (Adelboden, Švýcarsko)

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Většina ubytovacích jednotek má balkón. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. O pohodlí hostů se postará připojení k internetu, telefon, rádio a budík. V koupelnách se kromě toho nachází vysoušeč vlasů.

2
od sefibo

Ca' Foscolo Residence (Benátky, Itálie)

Hotel nabízí nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice, dvoulůžková postel, kingsize manželská postel nebo rozkládací pohovka. K dispozici je také sejf. K vybavení pokojů patří lednička, vařič, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Dále je zde pračka a sada na žehlení. Připojení k internetu a televize se postarají o příjemný pobyt. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

4