Pinterest • celosvetový katalóg nápadov
od Will Cook For Smiles

The Best Mushroom Soup

The BEST Mushroom Soup. This creamy soup is made with three types of mushrooms and fresh sage. It's SIMPLE, hearty and guaranteed to please every mushroom lover.

198
19
od Glitter Guide

Blush Berry Smoothie Bowl Recipe

Blush Berry Smoothie Bowl

112
24

Levně a chutně - recept na Houskový knedlík Vybranou formu vymažte máslem a vysypte hrubou moukou. Opatrně do ní přesuňte knedlíkové těsto a vložte do mikrovlnné trouby. Výkon mikrovlnky nastavte na 750W a dobu vaření na 8 minut.

19

Francouzské bagety Dnes pro vás máme recept, díky kterému si budete moct dopřát domácí bagetku a zakousnout se tak do čerstvé křupavé kůrky. Tyto bagety nepotřebují hodně práce, ale je třeba je začít připravovat s předstihem, protože o vynikající chuť i texturu se postará pomalá fermentace.

13
1

Připravte si doma balkánský sýr - levný, chutný, málo tučný.  Balkánský sýr pak můžete použít na mnoho vynikajících studených nebo teplých receptů. Některé nápady na recepty vám postupně přineseme.  Tak si zítra kupte tvaroh a naložte ho. Ať jste připraveni :-). Máte-li nějaký svůj osvědčený recept, podělte se o něj…

21
od NapadyNavody.sk

Fantastické rezy s vaječným likérom a parížskou šľahačkou - fotopostup, s ktorým to zvládnete každý

"Rezy sú luxusné, piekla som ich na rodinnú oslavu, všetci chceli recept! Niečo tak dobrého, a pritom jednoduchého na prípravu, som dlho nejedla ani v cukrárni."

28
1
od ChefDeHome.com

Homemade Restaurant-Style Indian Garlic Naan

Indian Garlic Naan Bread for Easy Indian Dinner at Home | chefdehome.com

55
7

V hrnci rozehřejeme máslo, přidáme med a postupně přisypáváme smícháné sypké suroviny,nalejeme trošk...

11

Kouzlo mého domova: Sušenky alá oreo

35
3

želatinu rozpustíme ohřátím v cca 1 dc vody, do tvarohů přidáme van. cukr, moučkový cukr, rozpuštěno...

21
2