Pinterest • celosvetový katalóg nápadov

Bodnutí včelou, vosou ... dobrá rada :)) Byla jsem s kamarádkou na chatě a ona má syna, který musí okamžitě po píchnutí bodavým hmyzem do nemocnice. Když ho bodla včela, přiskočila jsem k němu, vytáhla jsem mu žihadlo a hrábla do záhonu, nabrala jsem zeminu do své dlaně a začala jsem mu třít ránu po bodnutí. Kamarádka jen koukala a nevěřila svým očím. Chlapec nikam jet nemusel, byli jsme na vesnici a bez auta.

pin 10
heart 1

PROTIZÁNĚTLIVÉ POTRAVINY : Zánět stojí za vznikem mnoha chronických nemocí | Já jsem

pin 1

Kŕče v lýtkach: Čo ich spôsobuje a ako ich zastaviť, keď už k nim dôjde

pin 20
heart 1

CHAKRAS painting yoga art reiki energy YOGA PAINTING spiritual painting framed painting prana

I think this Chakra painting has a very special Energy and a beautiful design. Knowing about your personal Energy system of seven main Chakras, and understanding how to open them up and keep the Universal Energy flowing is one of the most important things that each person needs to know.

pin 7
heart 1

Dr. Ben Johnson: Napsal jsem knihu pro ženy pod názvem Tajemství moudrosti o zdraví poprsí (The Secret of Health Breast Wisdom) protože my, lékařská komunita, způsobujeme ženám rakovinu tím, že od nich požadujeme vyšetření na mamografu. Mamografy způsobují rakovinu. Tečka. Mamografy nejsou pro ženy zdravé a neměly by se proto podrobovat tomuto vyšetření. Je to

pin 2

Moje pravdy - DÍKY TOMUTO RECEPTU JSEM SE VYHLA OPERACI KARPALNÍCH TUNELŮ

necht a ako sa rýchlo zbaviť zarůstajícího nechtu

pin 9

Tone It Up: The Best Ab Workout Routine

pin 2

Väčšina príznakov rakoviny ukazuje na už jestvujúce ochorenie. Existujú však aj málo známe príznaky, ktoré ju odhalia ešte pred jej vznikom.

pin 3

Ruská pediatrička radí: Keď ma dieťa nádchu, kvapnite mu jednu kvapku tohto elixíru do nosa! + RECEPT

pin 63
heart 2