When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

telecom

Collection by Jan Vajda

9 
Pins
 • 
12.64k 
Followers
Jan Vajda
Muži si na Facebooku platia za atraktívne falošné priateľky (video) | style.hnonline.sk - Digitál T Shirt, Tops, Women, Style, Fashion, Supreme T Shirt, Swag, Moda, Tee Shirt

Muži si na Facebooku platia za atraktívne falošné priateľky (video)

Na Facebooku prekvitá nový biznis. Za peniaze si môžete prenajať virtuálnu priateľku.

Nintendo v nesnázích: Žádná jiná konzole se v historii neprodávala tak špatně jako Wii U | tech.ihned.cz - Hry Wii U, Nintendo Wii, Tech, Technology

Nintendo v nesnázích: žádná jiná konzole se v historii neprodávala tak špatně jako Wii U

Prodeje Wii U zahájily bez velkých front a ani po několika měsících nejde konzole kombinovaná s tabletem na odbyt. Hlavní problém Nintenda je vysoká cena a nedostatek zajímavých her.

The Chromebook User Guide. A complete user guide for Chrome OS and Chromebooks. This page will teach you how to do things, how to tweak your chromebook and how to manage manage Chromebook and Chrome OS Teaching Technology, Technology Integration, Educational Technology, Technology Hacks, Samsung, Nouveau Portable, Portable Pas Cher, Laptop Repair, Apps

Google útočí na Microsoft. Vlastným počítačom

Operačný systém Chrome OS začína oslovovať zákazníkov. Dostavujú sa prvé úspechy.

Tajemná HELENA: Supermoderní dopravní letadlo, které by mohli Češi vyrábět | byznys.ihned.cz - Zpravodajství Fashion Articles

Tajemná HELENA: Supermoderní dopravní letadlo, které by mohli Češi vyrábět

Česká letecká výroba hledá možnosti, jak znovu získat ztracené pozice. V pražských Letňanech vzniká evropský projekt HELENA - iniciativa, na jejímž konci má být prototyp nového dopravního letadla za 1,5 miliardy eur. A v plánu je i sériová výroba. Od roku 2030 by se mělo vyrábět až 200 kusů ročně.

Apple má bezpečnostní problém: Zloději se mohou dostat i do uzamčeného telefonu | tech.ihned.cz - Apple Holi, Tech, Apple, Iphone, Apple Fruit, Holi Celebration, Technology, Apples

Apple má bezpečnostní problém: Zloději se mohou dostat i do uzamčeného telefonu

Operační systém v iPhonech obsahuje bezpečnostní chybu, která umožní komukoliv získat přístup ke kontaktům, volání a uloženým fotografiím. Apple existenci chyby přiznal a pracuje na jejím odstranění.

Papír neplatí. Plastové bankovky zavedla už dvacítka zemí, hůře se padělají | byznys.ihned.cz - Zpravodajství

Papír neplatí. Plastové bankovky zavedla už dvacítka zemí, hůře se padělají

Tradici papírových bankovek v mnoha zemích nahradil plast. Platidlo z polymeru se hůře padělá, a i když jeho výroba stojí více, vydrží mnohem déle. Můžete je polít kávou i omylem vyprat. Zatím se plastovými penězi platí ve více než dvaceti zemích světa, nejdéle v Austrálii.

Vatikán vybral šéfa své banky. Přichází z firmy, která v Německu stavěla válečné lodě | zpravy.ihned.cz - Svět

Vatikán vybral šéfa své banky. Přichází z firmy, která v Německu stavěla válečné lodě

Přes osm měsíců trvalo Vatikánu, než dokázal najít ředitele pro svou banku. V pátek konečně komise kardinálů vybrala německého právníka Ernsta von Freyberga. V církevních kruzích ovšem volba vyvolala rozpaky. Freyberg působí jako šéf loděnice, která se podílela na výrobě válečných lodí pro nacistické Německo.

Rozjíždí se "hon na bankovní poplatky". Tisíce lidí chtějí vrátit peníze | byznys.ihned.cz - Zpravodajství

Rozjíždí se ”hon na bankovní poplatky”. Tisíce lidí chtějí vrátit peníze

O stamiliony korun se jdou přít Češi s bankami. Tisíce lidí se v těchto dnech připojují k hromadným iniciativám na internetu, díky kterým chtějí vymoci od bank zpět peníze, které platí za vedení úvěrových účtů.

EKONOM: Jawa rostla třetí rok po sobě, vyváží hlavně na Kubu Cuba

EKONOM: Jawa rostla třetí rok po sobě, vyváží hlavně na Kubu

Cílem Jawy je vyrábět ročně 5000 motocyklů. Klíčovou roli mají hrát luxusní stroje s čtyřdobým litrovým motorem vlastní konstrukce. Společnost dosáhla podle informací týdeníku Ekonom v loňském roce zisku ve výši asi devíti milionů korun.