Mirka Krchňavá

Mirka Krchňavá

Mirka Krchňavá
More ideas from Mirka
KNEDLÍČKY Z QUINOI S BORŮVKOVÝM PŘELIVEM

Knedlíčky z quinoy s borůvkovým přelivem (od 7 měsíců)

PIKANTNÍ VEPŘOVÉ NUDLIČKY     Tento oběd dělávám doma někdy, když ta chuť zrovna přijde a obměňuji zeleninu. Někdy přidávám i česnek jako nyní, krásné to provoní celé jídlo. Omáčka je příjemná, ne až příliš pikantní, ale pokud máte raději ostřejší, klidně přidejte více, podle toho kolik zvládnete :) Namísto klasické cibule používám šalotku a fialovou cibuli, jsou mnohem jemnější a chutnější.

PIKANTNÍ VEPŘOVÉ NUDLIČKY Tento oběd dělávám doma někdy, když ta chuť zrovna přijde a obměňuji zeleninu. Někdy přidávám i česnek jako nyní, krásné to provoní celé jídlo. Omáčka je příjemná, ne až příliš pikantní, ale pokud máte raději ostřejší, klidně přidejte více, podle toho kolik zvládnete :) Namísto klasické cibule používám šalotku a fialovou cibuli, jsou mnohem jemnější a chutnější.

BULGUROVÉ PLACKY    řišla mi nádherná sušená rajčátka od Kouzla koření. Jsou červená, slaďoučká a voní jižním sluncem. I proto se mi jejich chuť hned spojila s létem, Itálií a vůní oregana. Všechno jsem to zakomponovala do tohoto receptu a vznikly výtečné bulgurové placky, ke kterým se určitě budu vracet, a to nejen při vzpomínce na léto u moře :-)

BULGUROVÉ PLACKY řišla mi nádherná sušená rajčátka od Kouzla koření. Jsou červená, slaďoučká a voní jižním sluncem. I proto se mi jejich chuť hned spojila s létem, Itálií a vůní oregana. Všechno jsem to zakomponovala do tohoto receptu a vznikly výtečné bulgurové placky, ke kterým se určitě budu vracet, a to nejen při vzpomínce na léto u moře :-)

BUDAPEŠŤSKÁ POMAZÁNKA    Jedna ze základních pomazánek mého dětství, na kterou se trošku zapomnělo. A přitom je to velká škoda, je totiž nejen chutná, ale i zdravá :)

BUDAPEŠŤSKÁ POMAZÁNKA Jedna ze základních pomazánek mého dětství, na kterou se trošku zapomnělo. A přitom je to velká škoda, je totiž nejen chutná, ale i zdravá :)

KOPROVKA ZAHUŠTĚNÁ KVĚTÁKEM  Milovníkům klasiky určitě nechci tvrdit, že se jí vyrovná, ale chutná je určitě a navíc mě kromě ní v bříšku taky hezky hřeje i pocit, že je zdravá :)

KOPROVKA ZAHUŠTĚNÁ KVĚTÁKEM Milovníkům klasiky určitě nechci tvrdit, že se jí vyrovná, ale chutná je určitě a navíc mě kromě ní v bříšku taky hezky hřeje i pocit, že je zdravá :)

RYBY NA MEDU

RYBY NA MEDU

KAPR NA VÍCE ZPŮSOBŮ

KAPR NA VÍCE ZPŮSOBŮ

Polenta so špenátom a šampiňónmi - FitRecepty

Polenta so špenátom a šampiňónmi - FitRecepty

Cícer v pikantnej omáčke | Hlavné jedlá | Recepty | FIT štýl

Cícer v pikantnej omáčke | Hlavné jedlá | Recepty | FIT štýl

Jednoduché pečené ovsené šišky - FitRecepty

Jednoduché pečené ovsené šišky - FitRecepty

Mrkvovo-hrášková polievka s cícerovými haluškami - FitRecepty

Mrkvovo-hrášková polievka s cícerovými haluškami - FitRecepty

Výborný kurací šalát nasladko - FitRecepty

vyborny kuraci salat na sladko