M
M
M

M

Viac nápadov od M

Tento fantastický zákusok patrí medzi naše TOP. Je bez múky a na druhý deň sa rozplýva na jazyku...

Tradiční čoko ořechový koláč od babičky

Populární koláč na svátky z 80 let. Ořechové těsto a poleva z hořké čokolády. Těsto: 160 gmáslo 160 gkr. cukr 4 ksžloutky 100 gmleté vlašské ořechy 5 ksbílek 1 lžícepolohrubá mouka 1 bal.vanilkový cukr 100 gnastrouhaná tmavá čokoláda Poleva: 150 ghořká čokoláda 100 gmáslo 1 lžíceteplá voda 3 lžícekr. cukr 80 gmáslo 1 ksžloutek celé ořechy na ozdobu

Fenomenální dort Kinder Bueno

Správná volba pro oslavence. Ten se určitě potěší, když uvidí tento fenomenální dort KINDER BUENO.

Potřebujete si někoho udobřit, chcete přinést na oslavu něco originálního nebo prostě jen máte chuť na něco nového a výtečného? Pak jsou pro vás nepečené čokoládové lasagne tou nejlepší volbou. A jak na ně?

Tento recept mám od kolegyne. Vždy som obdivovala tieto rožteky a keď som sa dozvedela, že sa dajú urobiť aj veľmi jednoducho, hneď som sa na to vrhla. A tu je výsledok.

Najlepšie mäkké medovníčky

Antipasto Skewers

Antipasto skewers = easiest appetizer EVER.

How to Make a Painted Snowman Cork Ornament Video Tutorial Go green and make a simple craft out of two kinds of corks. Use paint and pipe cleaners to bring your ornament to life. This project is appropriate for both kids and adults to make together. Don't forget embellishments like googley eyes and fabric - the more you add to your snowman, the better he'll look!

Snowflake Wine Cork Ornament

Wine Cork Christmas Ornament by VirginiaSweetPea.com