Explore Sewing Ideas and more!

Artika / Jolie

Jolie / Artika - SAShE.sk - Handmade Sukne

Artika / Jolie

Vesela kvetovana handmade sukna zo Sashe.sk (velkost S)

La Floraison des Fleurs / babioles - SAShE.sk - Handmade Sukne

Vesela kvetovana handmade sukna zo Sashe.sk (velkost S)

Elegant Bamboo T-Shirt Rozalie by Reparada

Elegant Bamboo T-Shirt Rozalie by Reparada

Modrtotisková sukně je ušita ze strážnického modrotisku. Má kolový střih a vyšší pas. Je dobře využitelná jak pro denní aktivity, tak například různé lidové slavnosti, tréninky a tancovačky. K sukni se ideálně nosí hedvábná halenka nebo bílé bambusové tričko. Modrotisková látka se může stát i šperkem a to v podobě náhrdelníku nebo potažených naušniček.  Pod sukni si můžete přiobjednat spodničku, která sukni krásně vytvaruje.  Do objednávky nám prosím připište obvod pasu a délku sukně.

Modrtotisková sukně je ušita ze strážnického modrotisku. Má kolový střih a vyšší pas. Je dobře využitelná jak pro denní aktivity, tak například různé lidové slavnosti, tréninky a tancovačky. K sukni se ideálně nosí hedvábná halenka nebo bílé bambusové tričko. Modrotisková látka se může stát i šperkem a to v podobě náhrdelníku nebo potažených naušniček. Pod sukni si můžete přiobjednat spodničku, která sukni krásně vytvaruje. Do objednávky nám prosím připište obvod pasu a délku sukně.

Blusas de Prenda | Flor de Prenda - Mara Gaúcha

Blusas de Prenda | Flor de Prenda - Mara Gaúcha

Spanish Queen Letizia wore a plunging black dress by Felipe Varela and designer…

Queen Letizia of Spain attends the opening of the Royal Theatre new season, the day she is 44 years old on September 2016 in Madrid, Spain. Consigue fotografías de noticias de alta resolución y gran calidad en Getty Images

Blumarine Look 10 on Moda Operandi

This **Blumarine** shirt is rendered in viscose and features a v-neck, sheer cap sleeves, floral embroidery, and a cardigan style silhouette.

Origo suknoša lentilka

Origo suknoša lentilka / IngK - SAShE.sk - Handmade Sukne

Origo suknoša lentilka

Pinterest
Search