Explore Summer Camps, Banners, and more!

Explore related topics

serial-killers-infographic

Forensic-The Brain of a Serial Killer Infographic. I thought being a serial killer was more nurture than nature.

březen 2012

březen 2012

Srdečně Vás zveme v sobotu 16. března od 19 hod. do Kostel na lodi na speciální worship night s kapelou z ICF Curych.     Kapela hraje každou neděli chvály pro několik stovek lidí. Pravidelně vydává CD, jejich písně se hrají ve švýcarských rádiích a několikrát se umístila na předních příčkách hitparád.    Část kapely vyrazí na jaře 2013 na turné po Evropě a jedna ze zastávek bude i u nás, v Kostele na lodi.    Turné je pojmenované po novém albu LEGACY, které si budete moci na lodi i…

Srdečně Vás zveme v sobotu 16. března od 19 hod. do Kostel na lodi na speciální worship night s kapelou z ICF Curych. Kapela hraje každou neděli chvály pro několik stovek lidí. Pravidelně vydává CD, jejich písně se hrají ve švýcarských rádiích a několikrát se umístila na předních příčkách hitparád. Část kapely vyrazí na jaře 2013 na turné po Evropě a jedna ze zastávek bude i u nás, v Kostele na lodi. Turné je pojmenované po novém albu LEGACY, které si budete moci na lodi i…

vision night 21.3.2011

vision night 21.3.2011

Thank you párty, 10.12.2012

Thank you párty, 10.12.2012

duben 2012

duben 2012

Vou Cuidar da Minha Família - Padre Ezequiel Dal Pozzo

I have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin, but by the content of their character.

duben 2011

duben 2011

The impact of childhood trauma on adult disorders. If you are treating a specific disorder but not treating the trauma, the underlying causes for the disorder cannot be healed. Trauma informed care is based on the premise that almost every human being has been exposed to trauma at one time or another.

Experiences from the earliest days of childhood play an important role in shaping the brain’s development. Learn more about the lasting impact of childhood trauma on chronic adult disorders.

RECICLANDO. COMO CREAR JUGUETES ECOLÓGICOS CON LAS LATAS DE MILTINA | Humana

RECICLANDO. COMO CREAR JUGUETES ECOLÓGICOS CON LAS LATAS DE MILTINA | Humana

Pinterest
Search