Explore Hip Hop and more!

Explore related topics

Dhurata Dora & Butrint Imeri

Dhurata Dora & Butrint Imeri

Albania, Couple Pictures, Hip Hop, Famous People, Calm, Singers, Married Couple Photos, Hiphop, Singer

I wanna meet you

I wanna meet you

Albania, Vip

MAJK

MAJK

Lumi B & Ledri Vula

Lumi B & Ledri Vula

Këngëtari Butrint Imeri ka filluar të ketë mjaft sukses së fundmi, pasi projektet e tij si "Ki me lyp" dhe "Eja Eja" janë pëlqyer mjaft shumë dhe i kanë dhënë atij një numër të madh adhuruesish. Tashmë Butrinti ka krijuar aq shumë fansa të flaktë sa që disa prej tyre edhe kanë gërrithur dorën e tyre vetëm e vetëm për të gdhendur emrin e tij. Në një foto që Butrinti ka postuar në Instagram shihen disa fansat teksa i kanë dërguar atij imazhet kur kanë prerë duart e tyre për të.

Këngëtari Butrint Imeri ka filluar të ketë mjaft sukses së fundmi, pasi projektet e tij si "Ki me lyp" dhe "Eja Eja" janë pëlqyer mjaft shumë dhe i kanë dhënë atij një numër të madh adhuruesish. Tashmë Butrinti ka krijuar aq shumë fansa të flaktë sa që disa prej tyre edhe kanë gërrithur dorën e tyre vetëm e vetëm për të gdhendur emrin e tij. Në një foto që Butrinti ka postuar në Instagram shihen disa fansat teksa i kanë dërguar atij imazhet kur kanë prerë duart e tyre për të.

Alban Skenderaj dhe Valbona Selimllari

Alban Skenderaj dhe Valbona Selimllari

Mozzik Getinjo

Mozzik dhe Getinjo realizojnë klipin e ri, pamje nga xhirimet (Foto)

Ledri Vula i vetmuar! (Foto)

Ledri Vula i vetmuar! (Foto)

Pinterest
Search