Explore Pillows, Bed Pillows, and more!

HEDERVIGA / Medzinožník   vankušik

Medzinožník + vankušik

HEDERVIGA / Medzinožník vankušik

Passé Présent Recomposé: Coussin et linge ancien...

Dotted linen, white and lace pillow

Soft N Comfy Blankie Tutorial - minky / flannel with a bound edge -- this is the one!!!

Soft N Comfy Blankie Tutorial - minky / flannel with a bound edge -- this is the one!

* Retro Space Age Christmas Stockings - free tutorial (at: http://www.triedandtrueblog.com/retro-space-age-stocking-tutorial ) & patterns

Retro Space Age Christmas Stockings

Free patterns to make your own Retro Space Age Stockings from Tried & True

Kapow! cartoon cushions

Kapow and other fun onomatopoeias- Set of FIVE Eco Friendly Pillows

HEDERVIGA / Muffinový Medzinožník   vankúšik... pre sladké sny a leňošenie !

Muffinový Medzinožník + vankúšik... pre sladké sny a leňošenie ! / HEDERVIGA - SAShE.sk - Handmade Úžitkový textil

pre sladké sny a leňošenie !

Máte rády v kabelce pořádek? Praktická rámečková taštička, do které si můžete schovat hromadu drobností, např. lůj na rty, zrcátko apod... :o)  Taštička je ušita z bavlněné zahraniční látky (vnitřek česká bavlna), je poctivě vyztužená, takže pěkně drží tvar, nahoře je uzavíratelná na rámeček se zámečkem.  Rozměry taštičky jsou cca - dno 20 x 5 cm, na výšku 15 cm.  Doporučuji pouze ruční praní, kovový rámeček pokud možno nenamáčet, žehlit lze na bavlnu, lze případně ošetřit impregnací.

Máte rády v kabelce pořádek? Praktická rámečková taštička, do které si můžete schovat hromadu drobností, např. lůj na rty, zrcátko apod... :o) Taštička je ušita z bavlněné zahraniční látky (vnitřek česká bavlna), je poctivě vyztužená, takže pěkně drží tvar, nahoře je uzavíratelná na rámeček se zámečkem. Rozměry taštičky jsou cca - dno 20 x 5 cm, na výšku 15 cm. Doporučuji pouze ruční praní, kovový rámeček pokud možno nenamáčet, žehlit lze na bavlnu, lze případně ošetřit impregnací.

My daughter loves elephants. This will be fun!

Riley Blake Designs -- Cutting Corners: Layla the Elephant softie - Free pattern and step by step Photo tutorial - Bildanleitung und gratis Schnittvorlage

The 36th AVENUE | DIY Projects for the Home

DIY Projects for the Home

Rae Gun Ramblings: Night Circus Book Lover Pillowcase Tutorial love the lace border. I really like the spectacle pillow.

Adorable Floppy Disc Pillow. I have a huge collection of floppy discs.

Add a touch of retro geek chic flair to your living room decor with the smiling floppy disc throw pillow. Not quite nerdy enough? Consider also crafting a coffee table from old Macintosh II monitors. We love geeks.

Pinterest
Search