Pinterest

Explore these ideas and more!

Moja kuchyňa: Affogato

Moja kuchyňa: Affogato

Famózní medové řezy od Markétky Těsto : 50 dkg hl. mouky 20 dkg cukru kr 20dkg másla 2 vejce 2 PL medu 2 KL sody smíchané se 2 PL mléka Ořechová směs: 25-35 dkg ořechů  8 dkg cukru kr 12 dkg másla 3 KL medu  Krém: 1,5 skleničky mléka 1,5 PL hl. mouky 1,5 PL solamylu 10 dkg cukru 1 van. cukr + 20 dkg másla a šťáva z 1/2 citronu Zadělat těsto, na 2 polky. První  pečeme 15-20 min. Na druhou část ořechy.Ořechovou směs osmahneme do zlatova, ještě horké na druhou placku a pečeme 15-20 min.

Zadělat těsto na vále. Rozdělit na 2 poloviny.

Easy Paleo Scotch Eggs with ZERO carbs. Brilliant for breakfast, lunch, dinner and a snack. These are little powerhouses of nutrition. Make a huge batch and freeze them for lunches. Eggs are the most nutrient dense foods on the planet.

Paleo Scotch Eggs

350 for 30 mins. Easy Paleo Scotch Eggs with ZERO carbs. Brilliant for breakfast, lunch, dinner and a snack. These are little powerhouses of nutrition. Make a huge batch and freeze them for lunches. Eggs are the most nutrient dense foods on the planet.

Breakfast smoothie bowl by Lapetit / Raňajkové smoothie misky | Lapetit

Breakfast smoothie bowl by Lapetit / Raňajkové smoothie misky

Cardamom Rolls with Pistachio Rose Frosting

Cardamom Rolls with Pistachio Rose Frosting -- a Indian Bollywood take on Cook's Illustrated Baking Book "Ultimate Cinnamon Buns" recipe.

Perníkové cookies plnené domácim lekvárom

Perníkové cookies plnené domácim lekvárom

http://www.nejrecept.cz/recept/domaci-knedliky-se-slaninou-r2631

Domácí knedlíky se slaninou

Vynikající příloha k masu s omáčkou. Přidáme slaninu a čerstvou petrželkou .

Tieto korpusy pečiem už asi dva roky a zatiaľ som sa stretávala iba s pozitívnymi ohlasmi.  Keďže už viaceré moje známe ma žiadali o recept, rozhodla som sa pridať ho na varechu.  Snáď pomôžu niektorej z vás, aby ste svoju tortičku priviedli k

Tieto korpusy pečiem už asi dva roky a zatiaľ som sa stretávala iba s pozitívnymi ohlasmi. Keďže už viaceré moje známe ma žiadali o recept, rozhodla som sa pridať ho na varechu. Snáď pomôžu niektorej z vás, aby ste svoju tortičku priviedli k

syrovo tvarohove placky

Syrovo tvarohové placky so šunkou alebo tuniakom - FitRecepty

Autorkou tohto receptu je kamarátka Jarka Pavlišinová, moja dobrá priateľka. Jej recept na syrové pagáče som skúšala už viackrát a s jej požehnaním ho dávam aj sem na túto stránku, pretože niečo tak lahodné a chutné sa raz isto hodí každému.

Syrové pagáče, niečo tak lahodné a chutné sa raz isto hodí každému.

almond marzipan cupcakes with advocaat liqueur, white chocOlate mascarpone frosting & poppy seeds

almond marzipan cupcakes with advocaat liqueur, white choclate mascarpone frosting & poppy seeds

Pohanka je starobylá plodina, která se v našich krajích objevuje už odpradávna. Nejvíce se u nás pěstovala na Valašsku, kde má dodnes tradici, i když se na ni v Čechách i na Moravě s nástupem 20. století pomalu zapomnělo. Pěstování a pojídání této byliny se vrací až s nástupem zájmu o zdravý životní

Pohanková kaše s mákem a povidly pro začátek půstu