Preskúmajte tieto a ďalšie námety.

Talmud a midraš

Talmud a midraš

Svieže ovocné smoothie s chia semienkami!

Svieže ovocné smoothie s chia semienkami!

Ingredience 100 g čerstvých špenátových listů 100 g ovoce dle vlastní preference 100 ml vody Postup Tento recept je velice prostý a tak trochu volný. Základem jsou čerstvé špenátové listy, které před použitím důkladně propláchneme pod tekoucí vodou a obyčejná voda z kohoutku (použít můžete i balenou pochopitelně). Pak už lze použít prakticky jakékoliv ovoce podle… Celý recept »

Ingredience 100 g čerstvých špenátových listů 100 g ovoce dle vlastní preference 100 ml vody Postup Tento recept je velice prostý a tak trochu volný. Základem jsou čerstvé špenátové listy, které před použitím důkladně propláchneme pod tekoucí vodou a obyčejná voda z kohoutku (použít můžete i balenou pochopitelně). Pak už lze použít prakticky jakékoliv ovoce podle… Celý recept »

Zdravá letní bomba z lesního ovoce a vanilkového jogurtu, která bude chutnat nejen vám, ale i vašim dětem. Ingredience: 1/2 hrnku malin 1/2 hrnku ostružin Kelímek vanilkového jogurtu Lžíce medu Postup: Ovoce omyjeme a společně s ostatními ingrediencemi ho vložíme do smoothie makeru, kde vše rozmixujeme. Pokud by na vás bylo smoothie moc husté, můžete ho ještě… Celý recept »

Zdravá letní bomba z lesního ovoce a vanilkového jogurtu, která bude chutnat nejen vám, ale i vašim dětem. Ingredience: 1/2 hrnku malin 1/2 hrnku ostružin Kelímek vanilkového jogurtu Lžíce medu Postup: Ovoce omyjeme a společně s ostatními ingrediencemi ho vložíme do smoothie makeru, kde vše rozmixujeme. Pokud by na vás bylo smoothie moc husté, můžete ho ještě… Celý recept »

14K Gold, Lapis Lazuli GemstoneSize: 0.8" X 0.8" / 2 cm X 2 cmThis fantastic Star of David is stunningly unique and sure to be noticed! The mixture of media is strikingly beautiful. Th

14K Gold, Lapis Lazuli GemstoneSize: 0.8" X 0.8" / 2 cm X 2 cmThis fantastic Star of David is stunningly unique and sure to be noticed! The mixture of media is strikingly beautiful. Th

Rozprávky o psíčkovi a mačičke

Rozprávky o psíčkovi a mačičke

Artscroll: Megillah: Illustrated Youth edition (Hardback) by Rabbi Nosson Scherman

Artscroll: Megillah: Illustrated Youth edition (Hardback) by Rabbi Nosson Scherman

Minimum proti stresu

Minimum proti stresu

Úvod do judaistiky

Úvod do judaistiky

Historie Židů v Čechách a na Moravě

Historie Židů v Čechách a na Moravě

Pinterest
Hľadať