Preskúmajte tieto a ďalšie námety.

Natáčanie Četníkov z Luhačovíc opäť v kúpeľoch, tentoraz naposledy Luhačovice okúzľujú filmárov svoju noblesou  Už naposledy sa tento týždeň priamo v Luhačoviciach objavil štáb dobového seriálu Četníci z Luhačovíc, ktorý bude mať 12 dielov a do vysielania Českej televízie v roku 2017 ho pripravuje brnenské štúdio.

Natáčanie Četníkov z Luhačovíc opäť v kúpeľoch, tentoraz naposledy Luhačovice okúzľujú filmárov svoju noblesou Už naposledy sa tento týždeň priamo v Luhačoviciach objavil štáb dobového seriálu Četníci z Luhačovíc, ktorý bude mať 12 dielov a do vysielania Českej televízie v roku 2017 ho pripravuje brnenské štúdio.

Why didn't I go here when I was there?? #travelregrets

chloeswanderlustproject: This is amazing (The Shiny Squirrel)

Why didn't I go here when I was there?? #travelregrets

Karlovy Vary jsou vynikající destinací, lákají i na akce k 700. výročí narození Karla IV. Tip na letošní dovolenou: Bohemia – lázně, a. s., Karlovy Vary  V souvislosti se změnou preferencí letošních dovolených zaznamenávají zvýšený zájem o pobyty domácí zařízení cestovního ruchu. Nárůst zájmu domácích klientů o strávení dovolené v lázních zaznamenala i společnost Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary. Oproti loňskému roku mírně stoupá návštěvnost z České republiky i rezervace pobytů na letní…

Karlovy Vary jsou vynikající destinací, lákají i na akce k 700. výročí narození Karla IV. Tip na letošní dovolenou: Bohemia – lázně, a. s., Karlovy Vary V souvislosti se změnou preferencí letošních dovolených zaznamenávají zvýšený zájem o pobyty domácí zařízení cestovního ruchu. Nárůst zájmu domácích klientů o strávení dovolené v lázních zaznamenala i společnost Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary. Oproti loňskému roku mírně stoupá návštěvnost z České republiky i rezervace pobytů na letní…

#visitGreece: 24 photos that will make you book your tickets now! | We Love by MITOS

#visitGreece: 24 photos that will make you book your tickets now! | We Love by MITOS

Kúpele Jáchymov a Kúpele Luhačovice uspeli na Veľkej cene cestovného ruchu

Kúpele Jáchymov a Kúpele Luhačovice uspeli na Veľkej cene cestovného ruchu

Rodiny s dětmi lákají v okolí Bardejova koupaliště, wellness, kat, opevnění, hrady...  Bardejov, Bardejovské lázně a okolí jsou ideální pro výlety s dětmi   Město Bardejov a okolí jsou jedněmi z nejlepších míst pro strávení volného času rodin s dětmi. Akce pořádané Bardejovskými lázněmi a městem Bardejov spolu se stálými zařízeními, činí tento méně poznaný kout severovýchodního Slovenska velmi atraktivním pro jednodenní, víkendovou i pobytovou turistiku.

Rodiny s dětmi lákají v okolí Bardejova koupaliště, wellness, kat, opevnění, hrady... Bardejov, Bardejovské lázně a okolí jsou ideální pro výlety s dětmi Město Bardejov a okolí jsou jedněmi z nejlepších míst pro strávení volného času rodin s dětmi. Akce pořádané Bardejovskými lázněmi a městem Bardejov spolu se stálými zařízeními, činí tento méně poznaný kout severovýchodního Slovenska velmi atraktivním pro jednodenní, víkendovou i pobytovou turistiku.

V Bardejově a okolí přibyla bronzová socha kata, nové hotely a dětské hřiště Bardejov a Bardejovské lázně přilákaly více turistů než před rokem  V souvislosti se složitou mezinárodní situací se změnily preference turistů a stále častěji místo zahraničních destinací navštěvují atraktivní místa Slovenska. Tento trend potvrzují i nejnovější výsledky Oblastní organizace cestovního ruchu (OOCR) "ŠARIŠ" - Bardejov za první pololetí tohoto roku.

V Bardejově a okolí přibyla bronzová socha kata, nové hotely a dětské hřiště Bardejov a Bardejovské lázně přilákaly více turistů než před rokem V souvislosti se složitou mezinárodní situací se změnily preference turistů a stále častěji místo zahraničních destinací navštěvují atraktivní místa Slovenska. Tento trend potvrzují i nejnovější výsledky Oblastní organizace cestovního ruchu (OOCR) "ŠARIŠ" - Bardejov za první pololetí tohoto roku.

Clifftop house by Tom Berry and Mary Cooke @habitusliving | Great ocean road

Clifftop house by Tom Berry and Mary Cooke @habitusliving | Great ocean road

Tohtoročný 21. reprezentačný ples Kúpeľov Luhačovice bol v znamení „četníkov“

Tohtoročný 21. reprezentačný ples Kúpeľov Luhačovice bol v znamení „četníkov“

Karlovy Vary, dřevěná kolonáda

Karlovy Vary, dřevěná kolonáda

Pinterest
Hľadať