Výborný recept na lesklou čokoládovou polevu | NejRecept.cz

Výborný recept na lesklou čokoládovou polevu

Můžete ho použít do krému, jako nádivku do palačinek, jako toping, do bonbónů, kamkoli kde se vám to hodí. Vynikající domácí karamel.

Domácí karamel do krémů, palačinek, bonbónů

Už sa Vám určite stalo, že ste upiekli krásnu tortu alebo úhľadné rezy a pri krájaní sa Vám polámala čokoláda a pokazilo to celý dojem.

3 tipy na čokoládové polevy, ktoré sa pri krájaní nelámu

Příprava krému je pro každého noční můrou. Musí být nadýchaný, hladký, sladký a chutný. Vyzkoušejte připravit tento univerzální krém z kondenzovaného mléka a másla. Používá se do různých zákusků a ještě nikdy se nestalo, aby se někomu nevydařil.

Nejjednodušší a nejlepší karamelový krém připraven za pár minut

A legegyszerűbb és legjobb karamellás krém pár perc alatt

Шоколадный ганаш под мастику: пошаговый рецепт. http://loravo.keyartstudio.com/cakes/cake-tutorials/shokoladnyj-ganash-i-na-tort-namazat-i-v-konfety-obratit/ - еще один способ приготовления, как для прослойки и конфет, так и под мастику

This recipe (which can easily be multiplied) is the base for Apricot and Ganache Tartlets, Chocolate Cakes with Ganache Glaze, Mini Chocolate Whoopie Pies, and Chocolate Cupcakes with Whipped Ganache. (Chocolate Ganache Filling For Macarons)

Zobrazit detail - Recept - Domácí salko a pikao a za pár kaček

Zobrazit detail - Recept - Domácí salko a pikao a za pár kaček

It takes just two ingredients to make Ganache: bittersweet chocolate and heavy cream. There's no excuse not to make it. Top cupcakes, cakes, strawberries and more.

Ganache Frosting

Alton Brown's recipe for two-ingredient chocolate Ganache Frosting from Food Network is decadent yet easy and the perfect topping to cakes, cupcakes and more.

Pinterest
Search