Kick off the summer with a deliciously different appetizer that's perfect for all your parties. This super-easy and fast recipe uses crushed LAY’S wavy hickory BBQ potato chips as a breading. The chips not only have their own seasoning but also have a little extra crunch because of the wavy cut. They’ll be a hit with your friends and family!

This super-easy and fast recipe uses crushed LAY’S wavy hickory BBQ potato chips as a breading. The chips not only have their own seasoning but also have a little extra crunch because of the wavy cut. They’ll be a hit with your friends and family!

Francouzské bagety            Dnes pro vás máme recept, díky kterému si budete moct dopřát domácí bagetku a zakousnout se tak do čerstvé křupavé kůrky. Tyto bagety nepotřebují hodně práce, ale je třeba je začít připravovat s předstihem, protože o vynikající chuť i texturu se postará pomalá fermentace.

Francouzské bagety Dnes pro vás máme recept, díky kterému si budete moct dopřát domácí bagetku a zakousnout se tak do čerstvé křupavé kůrky. Tyto bagety nepotřebují hodně práce, ale je třeba je začít připravovat s předstihem, protože o vynikající chuť i texturu se postará pomalá fermentace.

Chutia vám klasické dobroty našich starých mám ale márne hľadáte na ne recepty? Ponúkame vám jeden na tradičné slané, smotanovo - maslové pagáčiky. Určite budú chutiť ako od starkej.

Chutia vám klasické dobroty našich starých mám ale márne hľadáte na ne recepty? Ponúkame vám jeden na tradičné slané, smotanovo - maslové pagáčiky. Určite budú chutiť ako od starkej.

Připravte si chutný květák bez smažení v chutném křupavém těstíčku ze sýra a strouhanky.

Nejlepší způsob jak připravit květák bez smažení

Video: Sautéed Cauliflower With Roasted Red Pepper Sauce (Oh My Veggies)

Food Mood

BLESKOVKY - rychlé jogurtové housky | NejRecept.cz

Ingredients
Ingredients
 • hladká mouka
 • prášek do pečiva
 • máslo
 • bílý jogurt
 • sůl
Super lehké, jogurtové a hlavně velmi oblíbené. Rychlé jogurtové housky.

More like this

Pinterest
Search