Explore Men's Jewellery, Style, and more!

Otvor fotku do nového tabu

Titanový / luborbaum - SAShE.sk - Handmade Prstene

Otvor fotku do nového tabu

Replika brože v podobě hadů do "S" z Itálie Replika brože nalezené v Itálii, z období kolem 6. stol. V té době oblíbený tvar esíčka, znázorňuje dvě zapletená háďátka. Rozměr 3,1 cm x 2,3 cm x 2 mm Zapínání je na jehlu a háček, mechanismus je litý v kuse s broží, jehla z tvrdé mosazi je připevněna osičkou se zatočenými konci - nezachytává se. Brož vhodná na ...

Replika brože v podobě hadů do "S" z Itálie / Zboží prodejce AtelierSharka

Náušnice Sepiserie De Luxe

Náušnice Sepiserie De Luxe

US $14.90 New with tags in Jewelry & Watches, Men's Jewelry, Rings

Size 7-15 8MM Pure Ceramic Wedding Ring Black Red Wood Inlay Band Class School

This black ceramic ring features light brown wood inlay and beveled edges. It shows fully your beauty of simplicity. Black ceramic Gender: women Age segment: teen / adult Wood inlay & beveled edge Size: all sizes, incl.

skleněný šperk - TIGHTENER

skleněný šperk - TIGHTENER

Narcissus - Borghesi Jewelry  |  Technique: Granulation and Texture;  Materials: 18 K gold, South sea Keshi pearl, 0,12 ct DIF diamonds base l 1"' square

Technique: Granulation and Texture Materials: 18 K gold, South sea Keshi pearl, ct DIF diamonds base l square Dimension: the ring is open at the back, size on order. See the table measures /utility/misure-dimensione-anelli-en.

Ventury Paris’s philosophy is simple: design should pay homage to the past, while embracing the future. It should take on a new sensibility, a bold approach. It should rock tradition.

VENTURY- PARIS philosophy is simple: design should pay homage to the past, while embracing the future. It should take on a new sensibility, a bold approach. It should rock tradition.

stepanek-11.jpg

stepanek-11.jpg

Raven Pendant, Sterling Silver Bird Necklace, Modern Jewelry

Custom Made Raven Pendant, Sterling Silver Bird Necklace, Modern Jewelry

Koa Wood #forher

Koa Wood #forher

Pinterest
Search