When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Myšlienky

Collection by Silvia Delicova

14 
Pins
  Captions, Quotes, Instagram, Quotations, Quote, Shut Up Quotes

Úlomky Ženy on Instagram: “Už xy krát som počula - dal/dala som jej/mu všetko, čo som mohla, a aj tak to nestačilo. Hajzel jeden/špina jedna... Nuž 🤷🏼‍♀️ Ako dospelí…”

9,081 Likes, 14 Comments - Úlomky Ženy (@ulomky_zeny) on Instagram: “Už xy krát som počula - dal/dala som jej/mu všetko, čo som mohla, a aj tak to nestačilo. Hajzel…”

  Motto, Netflix, Words, Quotes, Instagram, Quotations, Mottos, Quote, Shut Up Quotes

❤️ on Instagram: “Tentokrát o čosi dlhšie 💫 #výlevsrdca #followforfollowback #likeforlikeback”

54 Likes, 1 Comments - ❤️ (@vylev_srdca) on Instagram: “Tentokrát o čosi dlhšie 💫 #výlevsrdca #followforfollowback #likeforlikeback”

  Some Text, Sissi, Big Love, Motto, Wisdom, Advice, Humor, Words, Health

Profil používateľky januska010

Modrý koník - stránka pre mamičky a budúce mamičky, bazár na detské oblečenie, hračky, autosedačky, kočíky

Skutečným znakem zralosti je, když vám někdo ublíží a vy se snažíte pochopit jeho situaci místo toho, abyste mu to vrátili. Carpe Diem, Motto, Relax, Quotes, Quotations, Mottos, Quote, Shut Up Quotes

Skutečným znakem zralosti je, když vám někdo ublíží a vy se snažíte pochopit jeho situaci místo toho, abyste mu to vrátili.

Nikdo tě nemá právo  soudit za to, jak dlouho jsi smutná nebo, jak dlouho léčíš své srdce. Protože nikdo kromě tebe neví, jak moc to bolí. Uzdravení vyžaduje čas, a každý si jím musí projít sám. | citáty o životě To Bolí, Digital Marketing Trends, Motto, Quotations, Psychology, Spirit, Education, Words, Quotes

Nikdo tě nemá právo soudit za to, jak dlouho jsi smutná | citáty o životě

Nikdo tě nemá právo soudit za to, jak dlouho jsi smutná nebo, jak dlouho léčíš své srdce. Protože nikdo kromě tebe neví, jak moc to bolí. Uzdravení vyžaduje čas