Sport24.sk
Komplexný profil a životopis slovenskej reprezentantky v zjazdovom lyžovaní  Kto je Petra Vlhová?  Meno: Petra Vlhová Narodenie: 13. jún 1995, Liptovský Mikuláš Národnosť: Slovenská Klub: Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica Debut na SP: 29. december 2012 (vek 17) Disciplíny: Slalom, Obrovský slalom, Alpská kombinácia, Paralelný slalom, Super – G Petra, December, Sports, Tops, Fashion, Fashion Styles, Sport, Shell Tops, Fashion Illustrations

Petra Vlhová - zjazdové lyžovanie

Komplexný profil a životopis slovenskej reprezentantky v zjazdovom lyžovaní Kto je Petra Vlhová? Meno: Petra Vlhová Narodenie: 13. jún 1995, Liptovský Mikuláš Národnosť: Slovenská Klub: Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica Debut na SP: 29. december 2012 (vek 17) Disciplíny: Slalom, Obrovský slalom, Alpská kombinácia, Paralelný slalom, Super – G

Na kopci veľké súperky, ale po dojazde do cieľa sa správajú úplne inak. Američanka Mikaela Shiffrinová sa po prvom kole slalomu Svetového pohára v Záhrebe vybrala sa našou Petrou, ktorá sa v cieli zvíjala v kŕčoch. Jej reakcia vás dostane. Graphic Sweatshirt, Sweatshirts, Sweaters, Fashion, Hoodies, Fashion Styles, Sweater, Trainers, Fashion Illustrations

Veľké gesto Shiffrinovej po úvode slalomu v Záhrebe. Po dojazde prišla za Slovenkou Vlhovou!

LIENZ - Sobotňajší slalom v rakúskom Lienzi priniesol okrem dramatického súboja Petry Vlhovej s Mikaelou Shiffrinovou aj vybičované emócie. Racing, Hats, Fashion, Heaven, Hat, Fashion Styles, Auto Racing, Lace, Fashion Illustrations

Vybičovaný slalom v Rakúsku: Slzy na tróne, Vlhovú obkľúčili a nehoda na pódiu

LIENZ - Sobotňajší slalom v rakúskom Lienzi priniesol okrem dramatického súboja Petry Vlhovej s Mikaelou Shiffrinovou aj vybičované emócie.

LIENZ - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára druhé miesto. V rakúskom Lienzi zaostala o 61 stotín za Američankou Mikaelou Shiffrinovou. Po skončení pretekov sa ocitla slovenská lyžiarka doslova v zajatí slovenských priaznivcov, ktorí ju prišli podporiť. Petra, Bicycle Helmet, Football Helmets, Cycling Helmet

VIDEO Vlhová oslavovala druhé miesto: V Rakúsku sa ocitla v zajatí slovenských fanúšikov!

LIENZ - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára druhé miesto. V rakúskom Lienzi zaostala o 61 stotín za Američankou Mikaelou Shiffrinovou, ktorá slávila víťazné double. Tretia skončila so stratou 1,72 s Švajčiarka Michelle Gisinová. Petra, Baseball Cards, Sports, Sport

Petra Vlhová šla v Lienzi fantasticky: Veľmi sa teším, predviedla som dve solídne jazdy