1. aukcia umeleckých diel Diana

Fotografie umeleckých diel pripravených a zaradených do dražby budeme priebežne aktualizovať až do termínu predaukčnej výstavy. Viac info na stránke: http://umeniediana.sk/aukcia/1-aukcia-umenia-diana-v-presove/ Nedeľa, 10.9.2017 18:00 , Čierny orol Prešov (PKO) Predaukčná výstava: 4.10.2017 - 9.10.2017
16 Pins1 Followers
KRAJINA  MEDŇANSKÝ LADISLAV  Obdobie: koniec 19. stor.  Materiál: kartón  Technika: olej  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #mednansky #ladislav #museum #auctionhouse #diana

KATONA FERDINAND  POLIA PO DAŽDI    1. tretina 20. stor., olej, preglejka, 1. tretina 20. stor., vpravo dole: Katona Nandor    #art #auction #museum #auctionhouse #diana

aukcia umenia Diana v Prešove - Aukčná spoločnosť Diana

Zlatý pánsky prsteň s briliantmi - Aukčná spoločnosť Diana  materiál: Zlato 18ct  Au750/1000  drahokam:  1 centrálny  1,03ct briliant  2 obvodové  0,25ct  celková váha: 15.7g     #art #auction #ring #gold #briliant #museum #auctionhouse #diana

Zlatý pánsky prsteň s briliantmi - Aukčná spoločnosť Diana

Prívesok s 8 drahými kameňmi - zafír, tanzanit, smaragd, žltý briliant, turmalín, morganit, rodolit, citrín - Aukčná spoločnosť Diana     #art #auction #gold #jewelry #smaragd #briliant #museum #auctionhouse #diana

PÁNSKE VRECKOVÉ HODINKY  SCHAFFHAUSEN  Obdobie: koniec 19. stor.  Materiál: zlato     #art #auction #watch #gold #old #luxury #elegance #museum #auctionhouse #diana

REIGNING QUEENS: QUEEN NTOMBI TWALA OF SWAZILAND  ANDY WARHOL  Obdobie: 1984  Materiál: sieťotlač na kartónovom papieri "LENOX MUSEUM BOARD"  Technika: tlač  Značenie: značené a číslované vľavo dole ceruzou  Séria: 1/40     #art #auction #warhol #andy #popart #NTOMBI #TWALA #museum #auctionhouse #diana

Queens: Queen Ntombi Twala of Swaziland 1985 by Andy Warhol Limited Edition Screenprint From the edition of 40

PÁV  JASUSCH ANTON  Obdobie: pred r. 1925  Materiál: lepenka  Technika: olej  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #jasusch #anton #museum #auctionhouse #diana

HARLEKÝNOV SEN  HLOŽNÍK VINCENT  Obdobie: 1941  Materiál: papier  Technika: pastel  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #hloznik #vincent #museum #auctionhouse #diana

ŽENSKÝ AKT  FRIED PÁL  Obdobie: okolo 1930  Materiál: plátno  Technika: olej  Značenie: vpravo dole     #art #auction #act #women #nude #museum #auctionhouse #diana

PIKNIK  MOUSSON JOZEF TEODOR  Materiál: preglejka  Technika: olej     #art #auction #mousson #museum #auctionhouse #diana

More ideas
Search