When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

1. aukcia umeleckých diel Diana

Collection by Aukčná spoločnosť Diana

16
Pins

Fotografie umeleckých diel pripravených a zaradených do dražby budeme priebežne aktualizovať až do termínu predaukčnej výstavy. Viac info na stránke: http://umeniediana.sk/aukcia/1-aukcia-umenia-diana-v-presove/ Nedeľa, 10.9.2017 18:00 , Čierny orol Prešov (PKO) Predaukčná výstava: 4.10.2017 - 9.10.2017

Aukčná spoločnosť Diana
Zlatý pánsky prsteň s briliantmi - Aukčná spoločnosť Diana  materiál: Zlato 18ct  Au750/1000  drahokam:  1 centrálny  1,03ct briliant  2 obvodové  0,25ct  celková váha: 15.7g     #art #auction #ring #gold #briliant #museum #auctionhouse #diana Diana, Bangles, Bracelets, Wedding Rings, Engagement Rings, Jewelry, Fashion, Enagement Rings, Moda

Zlatý pánsky prsteň s briliantmi - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Zlatý pánsky prsteň s briliantmi

Prívesok s 8 drahými kameňmi - zafír, tanzanit, smaragd, žltý briliant, turmalín, morganit, rodolit, citrín - Aukčná spoločnosť Diana     #art #auction #gold #jewelry #smaragd #briliant #museum #auctionhouse #diana Diana, Pendant Necklace, Jewelry, Jewlery, Jewerly, Schmuck, Jewels, Jewelery, Drop Necklace

Prívesok s 8 drahými kameňmi - zafír, tanzanit, smaragd, žltý briliant, turmalín, morganit, rodolit, citrín - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Prívesok s 8 drahými kameňmi - zafír, tanzanit, smaragd, žltý briliant, turmalín, morganit, rodolit, citrín

PÁNSKE VRECKOVÉ HODINKY  SCHAFFHAUSEN  Obdobie: koniec 19. stor.  Materiál: zlato     #art #auction #watch #gold #old #luxury #elegance #museum #auctionhouse #diana Diana, Pocket Watch, Watches, Dolls, Baby Dolls, Wristwatches, Puppet, Clocks, Doll

- Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - fotografia

Queens: Queen Ntombi Twala of Swaziland 1985 by Andy Warhol Limited Edition Screenprint From the edition of 40 Selling Art Online, Online Art, Warhol Paintings, Art Paintings, Famous Art Pieces, Andy Warhol Pop Art, Various Artists, American Artists, Screen Printing

Reigning Queens: Queen Ntombi Twala of Swaziland - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Reigning Queens: Queen Ntombi Twala of Swaziland

PÁV  JASUSCH ANTON  Obdobie: pred r. 1925  Materiál: lepenka  Technika: olej  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #jasusch #anton #museum #auctionhouse #diana Diana, Anton, Painting, Painting Art, Paintings, Painted Canvas, Drawings

Páv - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Páv

KRAJINA  MEDŇANSKÝ LADISLAV  Obdobie: koniec 19. stor.  Materiál: kartón  Technika: olej  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #mednansky #ladislav #museum #auctionhouse #diana Diana, Painting, Painting Art, Paintings, Painted Canvas, Drawings

Krajina - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Krajina

HARLEKÝNOV SEN  HLOŽNÍK VINCENT  Obdobie: 1941  Materiál: papier  Technika: pastel  Značenie: značené vpravo dole     #art #auction #hloznik #vincent #museum #auctionhouse #diana Diana, Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Performing Arts, Painted Canvas

Harlekýnov sen - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Harlekýnov sen

Buy online, view images and see past prices for Pal Fried (Hungarian/American, Invaluable is the world's largest marketplace for art, antiques, and collectibles. Diana, Favorite Subject, Window Art, Illustrations, Woman Face, Oil On Canvas, Fries, Mona Lisa, Photos

Ženský akt - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Ženský akt

PIKNIK  MOUSSON JOZEF TEODOR  Materiál: preglejka  Technika: olej     #art #auction #mousson #museum #auctionhouse #diana Diana, Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Performing Arts, Painted Canvas

Piknik - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Piknik

PORTRÉT MUŽA  HALÁSZ-HRADIL ELEMÍR  Obdobie: začiatok 20. storočia  Materiál: plátno  Technika: olej  Značenie: značené vpravo dole: Halász Hradil Elemér     #art #auction #portrait #panovnik #museum #auctionhouse #diana Diana, Abraham Lincoln, Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Performing Arts

Portrét muža - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Portrét muža

BUSTA APOLÓNA  NEZNÁMY AUTOR  Obdobie: 19. storočie  Materiál: mramor  Technika: sekanie  Značenie: neznačené     #art #auction #busta #apolon #mramor #museum #auctionhouse #diana Diana, Sculpture, Statue, Author, Sculptures, Sculpting, Carving

Busta Apolóna - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Busta Apolóna

PASTIER  BENKA MARTIN  Obdobie: nedatované  Materiál: papier  Technika: litografia  Značenie: značené: pečiatka s umelcovým menom vpravo dole     #art #auction #benka #graphic #museum #auctionhouse #diana Diana, Art, Art Background, Kunst, Performing Arts, Art Education Resources, Artworks

Pastier - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Pastier

SVÄTÝ SEBASTIÁN  NEZNÁMY STREDOEURÓPSKY REZBÁR  Obdobie: koniec 15. storočia  Materiál: lipové drevo  Technika: rezba, polychrómia  Značenie: neznačené  #art #auction #rezba #carving #museum #auctionhouse #diana Diana, Lion Sculpture, Statue, Art, Art Background, Kunst, Performing Arts, Sculptures, Sculpture

Svätý Sebastián - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - dielo Svätý Sebastián

aukcia umenia Diana v Prešove - Aukčná spoločnosť Diana Ferdinand, Art Auction, Diana, Museum, Painting, Pulley, Painting Art, Paintings, Painted Canvas

1. aukcia umenia Diana v Prešove - Aukčná spoločnosť Diana

Aukčná spoločnosť Diana - aukcia 1. aukcia umenia Diana v Prešove

aukcia umenia Diana v Prešove - Aukčná spoločnosť Diana Diana, Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Performing Arts, Painted Canvas

aukcia umenia Diana v Prešove - Aukčná spoločnosť Diana Art Auction, Diana, Dancer, Museum, Painting, Dancers, Painting Art, Paintings, Painted Canvas