Modrotisk

7 Pins27 Followers
Modrotiskové srdce 2 Šitá ozdobička z modrotisku ve tvaru srdíčka, s krajkovou aplikací ve tvaru kytičky s červeným knoflíčkem, obšita červeným šikmým proužkem. Červená stužka k zavěšení. Velikost ozdobičky 8 cm.

Modrotiskové srdce 2 / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Vánoční modrotiskové ozdoby Vánoční ozdoby z modrotisku ve tvaru zvonečku, kouličky, stromečku a hvězdičky obšité červeným šikmým proužkem s červenou mašličkou na zavěšení. Velikost jedné ozdoby cca 9 cm.   Cena je uvedena za sadu, lze však zakoupit i jednotlivě za 65 Kč/ks.

Vánoční modrotiskové ozdoby / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Modrotiskové srdce Šitá ozdobička z modrotisku ve tvaru srdíčka, s červeným knoflíčkem a krajkovou aplikací ve tvaru kytičky s bílým knoflíčkem, obšita červeným šikmým proužkem. Červená stužka k zavěšení. Velikost ozdobičky 8 cm.

Modrotiskové srdce / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Modrotiskový+zvoneček+Šitá+ozdobička+ve+tvaru+zvonečku z+modrotisku,+obšita+červeným+šikmým+proužkem,+s+našitými+a+vyšívanými aplikacemi+a+provázkem k+zavěšení.+Velikost+ozdobičky+8 cm.+ +

Modrotiskový zvoneček / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Modrotisková+rybička+Šitá+ozdobička+ve+tvaru+rybičky z+modrotisku,+obšita+červeným+šikmým+proužkem,+s+našitými+aplikacemi+a+provázkem k+zavěšení.+Velikost+ozdobičky+8 cm.+ +

Modrotisková rybička / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Modrotiskový domeček Šitá ozdobička ve tvaru domečku z modrotisku a bílé bavlněné látky ozdobena knoflíčky červené a bílé barvy od Postaráme se a červeným stehem. Střecha vyplněna vatelínem. Červená stužka k zavěšení. Velikost ozdobičky 8 cm.

Modrotiskový domeček / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Srdíčko "Z lásky" Ručně šité srdíčko z modrotisku s vyšívaným nápisem na bílé bavlněné látce, ozdobené červenou stužkou a bílým knoflíkem ve tvaru srdíčka. Rozměry 9 x 9 cm.

Srdíčko "Z lásky" / Zboží prodejce Made by Zuzzy

Pinterest
Search